Don Herold Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Yazar Don Herold hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Don Herold Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Don Herold

Don Herold - Don Herold Yazar
Doğum Tarihi : 9 Temmuz 1889
Ölüm Tarihi : 1 Haziran 1966
Yengeç Burcu

Sayfayı Paylaş :

Don Herold (9 Temmuz 1889 - 1 Haziran 1966) yazdı ve birçok kitap resimli ve ulusal dergilerde bir katkı yapmıştır Amerikalı gülmececisi Cesare Marcorelli'nin, yazar, illüstratör, karikatürist ve oldu. O Otto F. Herold ve Clara Dyer Herold Bloomfield, Indiana doğdu. O 1907 yılında liseden mezun ve o Indiana Üniversitesi transfer olduğunda 1908 yılına kadar Chicago Sanat Enstitüsü gitti. O Phi Delta Teta kardeşlik üyesi oldu ve 1913 yılında bir AB ile mezun derecesi. O 12 Ağustos 1916 tarihinde Katherine Porter Brown ile evlendi ve iki çocuğu vardı; bir yazar Doris Herold Lund oldu. O Vero Beach, Florida öldü 1940 den 1962 kadar 1920 ve 1930'larda New York'ta, Los Angeles'ta yaşadı.

Belki onun daha ünlü eserlerinden biri olarak da bilinen "ben Pick ediyorum Daha Papatyalar" adlı bir şiir olan "Instantes" olarak İspanyolca tercüme ve Jorge Luis Borges misattributed oldu, "Ben üzerinde Live My Life olsaydı". Don Herold tarafından yazılmış gerçek şiir, aynı zamanda Nadine ve Merdiven misattributed edildi.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 939

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..