Dennis Wholey Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda TV Sunucusu, Yapımcı Dennis Wholey hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Dennis Wholey Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSözler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Dennis Wholey

Dennis Wholey - Dennis Wholey TV Sunucusu, Yapımcı
Doğum Tarihi : 2 Temmuz 1939
Yengeç Burcu

Sayfayı Paylaş :

Dennis Wholey (2 Temmuz 1939 doğumlu, Cranston, Rhode Island) Amerikalı televizyon sunucusu ve yapımcısı ve New York Times en çok satanlar oldu biri kendi kendine yardım kitaplarının, bir dizi yazarıdır. Halen bu Dennis Wholey, kamu televizyon istasyonları ve AmericanLife TV Network'te ABD genelinde gösterilen bir görüşme programı ile Amerika'dır ev sahipliği yapıyor.

Bir avukat bir baba ve bir kütüphaneci annenin oğlu, Wholey lisans aldı 1959 yılında Amerika Katolik Üniversitesi derecesi O New York'ta NBC için bir rehber olarak onun medya kariyerine başladı ve daha sonra WBAl-FM radyo talk-show host, Katılımının Yaş, oldu. O da üretilen ve New York'ta WNDT-TV'de bir televizyon talk-show ev sahipliği yaptı. 1969 yılında Wholey o Columbus Taft Broadcasting Company kardeş istasyonu WTVN-TV dahil midwest boyunca istasyonlara sendikasyon edildi Dennis Wholey göster ev sahipliği Cincinnati, içinde WKRC-TV taşındı. 1969 yılında kısa ömürlü oyun gösterisi, ABC Nesil Gap, bir emcee oldu.

Wholey sonra 1977 yılında Detroit'te 1973-1977 WXYZ-TV sabah gösterisi AM Detroit ev sahibi ve Washington'daki WDVM-TV'de benzer bir gösteri Sabah Break, DC oldu ve 1978 O PBS kabaklarının ile gece geç programlama taşındı Dennis Wholey, yaygın PBS tarafından dağıtılan 1982-1985 Detroit WTVS-TV, bir söyleşi. Ayrıca Halen bu (PBS ve bağımsız kamu istasyonları) NETA tarafından ülke çapında dağıtılan Dennis Wholey ve AmericanLife tv kablo kanalı ile Amerika'dır barındıran 1989 yılında PBS başında Dennis Wholey ile LateNight Amerika'yı ev sahipliği yaptı.

Radyo / Televizyon Ayna dergisi Wholey konuşmasından bir Midwest bir "olağanüstü bir program" gösteriyor adında, ve o AM Detroit için Televizyon ve Radyo Sanatçıları (AFTRA) Amerikan Federasyonu Altın Mike ödülünü aldı. 1984 yılında Wholey kitabında değiştirme Cesaret ile bir yazar olarak başarılı bir kariyer başladı: Umut ve Alkol Bağımlıları ve iyi sattı ve birkaç ay boyunca New York Times'ın en çok satanlar listesinde olan Aileler için yardım. Kitap o bir alkolikler 'destek grubunda yardım bulmadan önce 1970'lerde ciddi boyutlara ulaştı alkol ve valium bağımlılığı ile Wholey kendi mücadeleleri anlattı. Kitap aynı zamanda eski Kongre üyesi Wilbur Mills, rock müzisyeni Pete Townshend, Monty Python damgasını Graham Chapman, ve trompetçi Doc Severinsen dahil olmak üzere diğer kurtarma alkolikler, ile görüşmeler yapılmıştır.

Wholey Happy Are, mutluluk, bazen zor doğası üzerinde bir kitap ile değiştirme Cesaret takip' Your Life (1986) En Önemli Sorunu Bazı Cevaplar. Şef Julia Child, muhabir Helen Thomas, aktris Ruby Dee ve eleştirmen Cleveland Amory gibi rakamlar ile görüşmeler sahip, kitap hayatında aktif katılımını ve kendine acıma ve kızgınlık dikkatli kaçınma tavsiye. Kendi Veli Becoming Wholey üçüncü kitabı: Yetişkin Alkollü Çocukları ve Diğer Fonksiyonel Aileler (1988) Çözüm kötü işleyen aileleri üzerinde duruldu ve Wholey kendi genellikle zor çocukluk bazı malzeme dahil.

Fetih Life En Zor Times (1992) ve Değişim Mucizesi: Kendini Discovery ve Manevi Büyüme (1997) Yol Wholey Kötü Yani Zaten Happen Has Can ile kendi kendine yardım tarz devam etti. 2007 yılında yayınlanan yeni kitabı, neden That I yapmak tutun musunuz nedir' Neden ': ters davranış kalıplarını kaçmak için nasıl anlatılır Your Life, Negatif Desenler Breaking O yapmak tutun etmeyin.

Not. Sayfada bulunması olası çeviri hatalarından dolayı, bu sayfa yeniden güncellenecektir.
Düzeltme geri bildiriminde bulunabilirsiniz.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 217

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..