Debby Ryan Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda ABD, Oyuncu, Şarkıcı Debby Ryan hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Debby Ryan Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Debby Ryan

Debby Ryan - Debby Ryan ABD, Oyuncu, Şarkıcı
Doğum Tarihi : 13 Mayıs 1993
Boğa Burcu

Sayfayı Paylaş :

Deborah Ann "Debby" Ryan (d. 13 Mayıs 1993), ABD'li oyuncu ve şarkıcı.

Ryan'ın en iyi bilinen rolü; bir Disney Channel dizisi olan, Zack ve Cody Güvertede adlı dizideki Bailey Pickett rolüdür. Ryan, 2007 yılında Barney & Friends (Barney&Arkadaşları) DVD filminde Disney tarafından keşfedildi. 2010'da, 16 Wishes (16 Dilek) adlı filmde başrolü oynamıştır ve bu film Disney Channel'in en çok izlenen filmlerinden biri olmuştur.

2011 yılında yine Disney Channel Original Movie Radio Rebel adlı filme başrolü üstlenmiştir ve bu film için kendi söylediği We Got The Beat şarkısına klip çekmiştir. 2011 yılında Disney Channel 'da başlayan Jessie dizisinde Jessie rolünü oynamaktadır. The Glades dizisinde de konuk oyunculuk yapacaktır. Ve birçok filmde oynamıştır.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 647

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..