Caner ÇAYLAK Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Öykü - Roman - Senaryo Yazarı Caner ÇAYLAK hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Caner ÇAYLAK Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Caner ÇAYLAK

Caner ÇAYLAK - Caner ÇAYLAK Öykü - Roman - Senaryo Yazarı
Doğum Tarihi : 1982


Sayfayı Paylaş :

1982 yılında İzmir'de doğdu, Konak Motor Meslek Lisesi Gemi Makinaları ve Atatürk Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun oldu.

Boğaziçi Üniversitesi Yönetmenlik kursu ve ESKADER senaryo kurslarını tamamladı.

2004 yılı Malatya Belediyesi Kemal Sunal, 2007 yılı Akşehir Nasrettin Hoca, 2008 yılı Ümraniye Belediyesi, 2008 yılı Çorum Gazeteciler Cemiyeti, 2013 yılı Gönen Belediyesi Ömer Seyfettin Öykü yarışmalarında birincilik, 2014 Avrasya yazarlar birliği Kaşgarlı Mahmut Öykü yarışması Türkiye etabında üçüncülük ve 2017 Kayseri Büyükşehir Belediyesi Emir Kalkan hikaye yarışmasında ikincilik ödülleri kazandı.

Ötüken Neşriyat Semud'un Torunları adlı hikaye kitabı çıktı ve yazar bu kitapla ESKADER 2019 Öykü ödülünü aldı. Yine Ötüken Neşriyat'tan piyasaya çıkan Güneş Doğudan Batar isimli bir romanı bulunmaktadır.

Caner Çaylak evli ve Tarık Buğra ile Oğuz Kağan adlarında İki oğlu vardır. Halen Hikaye ve Roman çalışmalarına devam etmektedir.

Sosyal Medya Hesapları
caner.caylak@hotmail.com
@CANERAYLAK2 (twitter)
caner_caylak (instagram)

Kaynak: Semud'un Torunları, Güneş Doğudan Batar

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 223

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..