Berna Keklikler Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Oyuncu, Sunucu Berna Keklikler hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Berna Keklikler Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Berna Keklikler

Berna Keklikler - Berna Keklikler Oyuncu, Sunucu
Doğum Tarihi : 25 Şubat 1989
Balık Burcu

Sayfayı Paylaş :

Berna Keklikler, 25 Şubat 1989 tarihinde Almanya, Gelsenkirchen’de gurbetçi bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi. Liseyi Almanya’da bitirdi. 2013 yılından beri İstanbul’da kız kardeşi ile birlikte yaşamaktadır. Ekonomi eğitimi alan Berna Keklikler, Almanya güzellik yarışması olan Miss Turkuaz Germany kazanmış ve modellik yapmaktadır.

2016 yılında Göz6 Yarışmasına katıldı. 6 Ocak 2017 gecesi yapılan oylamada ise Survivor 2017 ödülünü kazandı. 21 Ocak 2017 tarihinde Dominik’de Acun Ilıcalı’nın sunumu ile Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Survivor 2017 yarışmasına katıldı. 21 Şubat 2017 tarihinde yapılan eleme gecesinde Berna Keklikler elendi. 2022'de de Survivor 2022: All Star yarışmasında gönüllüler takımında mücadele etmektedir.

Kaynak: yeniakit.com.tr

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 47

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..