Bedri Yaşar Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, İşadamı, İnşaat Mühendisi Bedri Yaşar hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Bedri Yaşar Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Bedri Yaşar

Bedri Yaşar - Bedri Yaşar Milletvekili - 27.Dönem, İşadamı, İnşaat Mühendisi
Doğum Tarihi : 1963


Sayfayı Paylaş :

Bedri YAŞAR Gümüşhane/Şiran-1963 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Hüseyin, anne adı Kezban. İnşaat Mühendisi, İş İnsanı; Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi'ni bitirdi. İnşaat, sanayi, enerji ve gıda sektöründe yurt içi ve yurt dışında birçok başarılı projeye imza attı. Aile şirketinin yönetim kurulu başkanı olarak projelerini devam ettirdi.

21. Dönemde Gümüşhane Milletvekili seçildi. Aynı dönemde Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm; KİT; Trafik; Araştırma ve Soruşturma Komisyonları üyeliği görevlerinde bulundu. Orta düzeyde İngilizce bilen Yaşar, evli ve dört çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 29

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..