11 Haziran 2023 - Pazar
Sitemize destek için bir kahve ısmarlayın..

Barış Yurtseven Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Müzisyen, Türk Sanatçı, Şarkı Sözü Yazarı Barış Yurtseven hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Barış Yurtseven Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Barış Yurtseven

Barış Yurtseven - Barış Yurtseven Müzisyen, Türk Sanatçı, Şarkı Sözü Yazarı
Doğum Tarihi : 5 Şubat 1992
Başak Burcu
Barış Yurtseven adı ile tanınmakta olup ismi Harun Çelik'tir. 05.02.1992 yılında Iğdır'da doğmuştur. Asıl memleketi Kars Kağızman'dır. Annesi Neşe Hanım ve Babası Metin Beydir. Ailenin ilk çocuğu olan Barış'ın Adları Faruk ve Furkan olan iki de erkek kardeşi vardır. Çok küçük yaşlarda Ailesi ile Antalya'ya yerleşen Barış İlkokulu Kütükçü İlköğretim Okulunda okudu. Liseyi açık öğretim lisesi okuyarak mezun oldu.

Yazıp seslendirdiği şarkıları YouTube kanalında paylaşarak tanınmıştır.

En popüler şarkıları; Savaşa Hayır, Bir Aşktır Melek Gözlerin, Bu Kalp Seni Unutmaz, Yeter Ki Sen Sev Beni, Kadına Şiddete Hayır, Ne Yapsam Olmuyor, Aşık Oldum, adlı yaptığı şarkılarıdır.

Kaynak: https://www.barisyurtseven.com/baris-yurtseven-kimdir-hakkinda
Yorum ve Değerlendirmeler : Bu içerik 252 görüntüleme aldı.

Bu söze ilk yorumu siz bırakın!

İçeriğe Yorum Yapın

Bu güne özel Demli Sözler..

DemliSözler.com

Sayfamızda Müzisyen, Türk Sanatçı, Şarkı Sözü Yazarı Barış Yurtseven hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Barış Yurtseven Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır.

İçerik Kategorileri

Sosyal Medya

© 2017-2023 demlisozler.com. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex