Barış Can, Barış G, KFCEatbox Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Youtuber, Yayıncı Barış Can, Barış G, KFCEatbox hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Barış Can, Barış G, KFCEatbox Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Barış Can, Barış G, KFCEatbox

Barış Can, Barış G, KFCEatbox - Barış Can, Barış G, KFCEatbox Youtuber, YayıncıSayfayı Paylaş :

Barış Can, Kıbrıs doğumlu olup 28 yaşındadır. 3 Haziran 2015 tarihinde YouTube platformuna Kfceatbox adı altında bir kanal açarak videolar yüklemeye başladı. Popülerliğini hala devam ettirmekte olan League of Legends oyunu ile ilgili videolar çeken Barış Can, oynayışı ve oyun zekası ile bir çok LOL oynayan kitlenin beğenisini kazanmayı başardı.
Kıbrıs'ta yaşamakta olan Barış Can, kanalında uzun bir süre Kfceatbox adını kullanmaktaydı. Kanalının adını değiştirerek Barış Can yaptı. Kıbrıs Cumhuriyeti'nin başkenti olan Lefkoşa'da Karma Pub adında eğlence mekanı vardır. Konuşma tarzı ile farklı tarzı bulunan Kfceatbox, yani Barış Can, ''Napan'' deyişi ile fazlasıyla sevilmektedir.

Kaynak: kimdir.tv

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 160

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..