Ahmet Tan Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Mali Müşavir Ahmet Tan hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Ahmet Tan Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Ahmet Tan

Ahmet Tan - Ahmet Tan Milletvekili - 27.Dönem, Mali Müşavir
Doğum Tarihi : 1965


Sayfayı Paylaş :

Ahmet TAN Kütahya - 1965 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Yüksel, anne adı Saide. Mali Müşavir; Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünü bitirdi.

Gediz Millî Gençlik Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkanlığı görevinde bulundu. Gediz Devlet Hastanesi Yaptırma Yaşatma Derneği, Gediz Genç İş Adamları Derneği ve Gediz'i Güzelleştirme Derneği yönetim kurullarında görev aldı. Gediz İmam - Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği Kurucu Üyeliği ve Başkanlığı görevinde bulundu. AK PARTİ Gediz İlçe Başkanlığı Kurucu Üyesi oldu ve 3 dönem AK PARTİ Gediz İlçe Başkanlığı yaptı. 26. Dönemde Kütahya Milletvekili seçildi. Çeşitli Meclis araştırması komisyonları ve Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Üyesi olarak görev aldı. İngilizce ve Arapça bilen Tan, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 63

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..