Ahmet Mücahit Arınç Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem Ahmet Mücahit Arınç hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Ahmet Mücahit Arınç Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Ahmet Mücahit Arınç

Ahmet Mücahit Arınç - Ahmet Mücahit Arınç Milletvekili - 27.Dönem
Doğum Tarihi : 1986


Sayfayı Paylaş :

Ahmet Mücahit ARINÇ Manisa / Şehzadeler - 1986 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba adı Bülent, anne adı Münevver. İlkokulu Manisa'da, ortaokul ve lise eğitimini Ankara'da tamamladı. İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Siyaset Bilimi lisans programını bitirdi.

2009 - 2010 yılları arasında TOBB-TPAV bünyesinde uzman-araştırmacı sıfatıyla çalıştı. Enerji ve Petrol sektöründe faaliyet göstermekte olan Turkish Petroleum International Company (TPIC) bünyesine katıldı. 2010-2018 yılları arasında Petrol ve Petrol Ürünleri Ticareti Müdürlüğünde sırasıyla Kıdemli Uzman, Genel Müdür Danışmanı, Kurumsal İletişim Koordinatörü ve İstanbul temsilcisi olarak görev yaptı. İyi düzeyde İngilizce bilen Arınç, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynakça: tbmm.gov.tr

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 60

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..