Ahmet Batman Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Yazar Ahmet Batman hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Ahmet Batman Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Ahmet Batman

Ahmet Batman - Ahmet Batman YazarSayfayı Paylaş :

Ahmet Batman Soğuk Kahve ve Sabah Uykum kitaplarının yazarıdır. Ahmet Batman ın ilk kitabının ismi Soğuk Kahve dir. 2013 yılında Destek Yayınları tarafından çıkan kitap 2013 yılı içinde okuyucular tarafından büyük beğeni toplamış ve çok satan kitaplar listelerinde yer almıştır.

Sosyal medyada en fazla takip edilen yazarlar arasında yer alan Ahmet Batman, kendisi hakkında pek fazla bilgi bulunamasa da uzaktan da olsa Forbes Türkiye ile konuşmayı klavye yolu ile kabul etmiştir. Yüz yüze gelmekten kaçınmış, kendisine yazar denilmesinin kendisi için çok erken verilen bir ödül olduğunu belirtmiştir. Yaşantısında ya Ahmet Batman, ya da Ahmet olarak kalacağını, kendisinin Ahmet olarak kalmayı tercih ettiğini aktarmıştır. Her ne kadar imza günleri yazarlar için çok önemli olsa da bu Batman için pek geçerli değildir. Zira 2 sene içinde üç kitabı 1 Milyon civarında basılmıştır. 2009 yılında İşletme bölümü ile üniversite tahsilini tamamlamıştır.

Ahmet Batman ın birbirinden güzel sözleri n yer aldığı Sabah Uykum kitabı çok satan kitaplar listesinde üst sıralarda yerini korumaktadır.

Kitapları

2013 senesinde Soğuk Kahve kitabını Destek Yayınları ile çıkardı
2014 senesinde Sabah Uykum kitabını Destek Yayınları ile çıkardı
2014 senesinde Bana İkimizi Anlat kitabını Destek Yayınları ile çıkardı
2015 senesinde Korkma Kalbim kitabını Destek Yayınları ile çıkardı
2016 senesinde Gökyüzüne Not kitabını Destek Yayınları ile çıkardı

Son olarak 2018 senesinde yine Destek Yayınları ile Beni İçinden Sev kitabını çıkaran Ahmet çok satanlar listesinin zirvesinde yer almaktadır. Bu kitabın konusu, başkaları sadece başkaları olarak kalsın, sen bir hayal kur kendine ve içinde sadece bize yer olsun şeklinde özetlemiştir.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 1079

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..