Adnan Günnar Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem Adnan Günnar hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Adnan Günnar Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Adnan Günnar

Adnan Günnar - Adnan Günnar Milletvekili - 27.Dönem
Doğum Tarihi : 1966


Sayfayı Paylaş :

Dr.Adnan GÜNNAR 1966 yılında Akçaabat'ta doğdu. Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdikten sonra aynı Fakültede Doktora ve İhtisasını tamamlayarak Ortodonti Uzmanı oldu. Avrasya Üniversitesinde Yrd.Doç.Dr. olarak öğretim üyeliği görevinde bulundu. Trabzon Diş Hekimleri Odası Başkanlığı ve T.C. Sağlık Bakanlığı Trabzon Diş Hastanesi Başhekimlik görevlerini yaptı.

2007 yılında AK Parti Milletvekilliği Aday Adaylığı sonrası, AK Parti Trabzon İl Teşkilat Başkanlığı görevini yaptı. 2010 yılında AK Parti Trabzon İl Başkanı oldu. 5 yıl İl Başkanlığı yaptıktan sonra 25 . 26 ve 27. dönem Trabzon Milletvekili oldu. AK Parti Genel Merkez Ar-Ge Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. TBMM Türkiye-Endonezya Dostluk Grubu Başkanıdır. Evli olan GÜNNAR Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

Kaynakça: tbmm.gov.tr

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 70

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..