Abdullah Doğru Hayatı ve Sözleri | DemliSözler.com - Hayatlar ve hayata hoş seda Demli Sözler

Sayfamızda Milletvekili - 27.Dönem, Ziraat Mühendisi Abdullah Doğru hakkında bilgiler yer almaktadır. Kısaca Abdullah Doğru Kimdir? Hayatı ve Sözleri derlenmeye çalışılmıştır. DemliSozler.com, Sözler, Aforizmalar, Bugün doğanlar, Bugün ölenler, Kimler geldi, kimler geçti, Biyografiler, Kısa Hayatlar, Demli sözler, kimin sözü, söz sahibi, sahibinden sözler, demli, sözler, com, demli sözler com

Abdullah Doğru

Abdullah Doğru - Abdullah Doğru Milletvekili - 27.Dönem, Ziraat Mühendisi
Doğum Tarihi : 1965


Sayfayı Paylaş :

Abdullah DOĞRU Malatya / Akçadağ 1965 tarihinde dünyaya geldi. Ziraat Mühendisi; Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesini bitirdi. Tekstil ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren aile şirketlerinde yöneticilik yaptı.

Siyasi hayatına Refah Partisi Adana İl Başkan Yardımcısı olarak başladı Fazilet Partisi Kurucu İl Yönetim Kurulu ve AK PARTİ İl Kurucu üyelikleri yaptı. 2003-2006 yılları arasında AK PARTİ Adana İl Başkanı olarak görev aldı. Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi olan Doğru, 2009-2014 yılları arasında AK PARTİ Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği, Seyhan Belediye Meclis Üyeliği ve Seyhan Belediye Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilen Doğru, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Kaynak: tbmm.gov.tr

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Z
Q

Yorumlar / Değerlendirmeler Görüntüleme : 106

Yorum yok! Bu içeriğe ilk yorumu siz bırakın..


Bu güne özel Demli Sözler..